Geleceğin Bilimi Forumu 2019'a Ön Kaydını Yaptır

gelecegin bilimi logo

Geleceğin Bilimi Forumu 2018

Geleceği Düşünen Gençlerin Buluşma Noktası

Hedeflediğimiz multidisipliner yapıyı sahnede, sergi alanlarında, atölyelerde ve etkileşim alanlarında göreceğiniz Geleceğin Bilimi Forumu konseptini düzenleyen takımdır. Kısaca her sene Mart ayında gerçekleşen ve bir bilim festivali olarak düşünülebilecek 2 günün organizatörüdür. Farklı alanlardan lisans, lisansüstü ve lisansöncesi öğrenciler ile alanında uzman hocaları bilim temelinde biraraya getirmeyi, üretmeyi, gelişime teşviki hedeflemektedir.
Bu sene Medipol Üniversitesi ev sahipliğinde üçüncüsü gerçekleşecek olan Geleceğin Bilimi Forumu 2018, farklı alanlardan lisans, lisansüstü ve lisansöncesi öğrenciler ile alanında uzman hocaları biraraya getirmeyi hedeflemektedir.

Oturumlar

#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Açılış09:30 - 10:30
2Kadın OturumuYasemin Pirinçcioğlu , Kübra Saruhan , Neslihan Arıcı Özcan 10:30 - 12:15Salon 1
3Sağlıkta İnovasyonMuhammed Ikbal Aydın , Ümit Hakan Yıldız , Rabia Edibe Parlar , Mehmet Akif Şahin 10:30 - 12:15Salon 2
4Dijital Devrim OturumuEda Topuz / Yağmur Güngör , Mithat Engin Topaloğlu  , Abdulsamet Temel , Sefa Karahan , Eren Bozarık 10:30 - 12:15Salon 3
5Fotoğraf Oturumuİlkin Karacan Karakuş , Murat Pulat , Mehmet Sina Demiral 10:30 - 12:15Salon 4
6ÖĞLEN ARASI12:15 - 12:45
7Blockchain Teknolojisi ve Kripto ParalarNurullah Mahmut Dündar 13.00 13.30Salon 3
8İlham VerenlerCihan Nalbant , Semih Yalman , Harun Sarıkaya 14:00 - 15:45Salon 1
9Eğitim TeknolojileriOrhan Tarıkulu , Sibel Soyak Eşder , Alp Köksal , Zeynep Karagöz 14:00 - 15:45Salon 3
10İmge ve Söylem Işığında SanatMUHAMMED MEHDİ ÖZTÜRK , Mustafa Toprak , Muhammet Erkam Bülbül , Bünyamin Yılmaz 14:00 - 15:45Salon 4
⇐ Programın Tamamı İçin Tabloyu Sola Kaydırınız
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Dünyayı OkumakEnes Akgün , Birkan Kemal Ertan , Muhammed Furkan Şimşek , Ahmet Zengin , Ahmet Sücüllülü , Selman Öğüt 10:30 - 12:15Salon 1
2Hastalıkların Tedavisinde Kök HücreCihan Taştan , Nihal Karakaş , Abdulkadir Ömer , Nihat Dilsiz 10:30 - 12:15Salon 2
3Gelecek TasarımdaMert Taş , Alperen Bal , Elif Öksüz 10:30 - 12:15Salon 4
4Öğlen Arası12:15 - 12:45
5Savaş ve GöçSalim Özdemir , Dr. Ralf Sänger , Faik Tarıkulu , Büşra Akın Dinçer , Hüseyin Altınalan 14:00 - 15:45Salon 1
6SporÖzlem Çakıroğlu , Abdullah Yener İnce , Hande Seven Avuk , Korkut Ulucan , Adem Çalı 14:00 - 15:45Salon 2
7UzayHasan Yaman , Hasan Hüseyin Esenoğlu , Uğur Özen 14:00 - 15:45Salon 3
8Tasarımın İzmleriMuhammet Taşlı , Emre Güneş , Ali Faruk Göksu 14:00 - 15:45Salon 4
9Özel OturumÖmer Kökçam 14:00 - 15:45
10 Kapanış16:00 - 17:00
⇐ Programın Tamamı İçin Tabloyu Sola Kaydırınız

Oturum Konuşmacıları

Ömer Kökçam
Ömer Kökçam
İletişimci/Sosyolog
“Özel” Oturum 4 Mart Pazar 14.00-15.45 Bir toplum ve ülkenin, teknolojik açıdan kendine yeterliliğinin en temel unsurunu ...
Hasan Yaman
Hasan Yaman
Öğrenci
“Uzay” Oturumu –Astronominin Doğuşu– 4 Mart Pazar 14.00-15:45 Salon 3 1995 İstanbul doğumluyum. ...
Nurullah Mahmut Dündar
Nurullah Mahmut Dündar
İslam İktisadı ve Finansı
Blockchain Teknolojisi ve Kripto Paralar 3 Mart Cumartesi 13.00 13.30 Salon 3 Selçuk Üniversitesi Uluslararası Ticaret, ...
Enes Akgün
Enes Akgün
Rusya Bölge Uzmanı
“Dünyayı Okumak” Oturumu 4 Mart Pazar 10:30-12:15 Salon 1 1997 yılında İstanbul’da doğdu. İlköğrenimini Menderes İlköğretim ...
Birkan Kemal Ertan
Birkan Kemal Ertan
İran Bölge Uzmanı
“Dünyayı Okumak” Oturumu 4 Mart Pazar 10:30-12:15 Salon 1 İstanbul Üniversitesi’nde İktisat okuyor. TÜGVA Bölge Uzmanlığı ...
MUHAMMED MEHDİ ÖZTÜRK
MUHAMMED MEHDİ ÖZTÜRK
Fotoğrafçı
“İmge ve Söylem Işığında Sanat” Oturumu 3 Mart Cumartesi 14.00-15.45 Salon 4 1984 yılında İstanbul’da doğdu aslen Bolu ...
Muhammed Furkan Şimşek
Muhammed Furkan Şimşek
Çin Bölge Uzmanı
“Dünyayı Okumak” Oturumu 4 Mart Pazar 10:30-12:15 Salon 1 Aralık 1994’te Erzurum’da doğdu. İlk ve orta öğretimini ...
Ahmet Zengin
Ahmet Zengin
İsrail Bölge Uzmanı
“Dünyayı Okumak” Oturumu 4 Mart Pazar 10:30-12:15 Salon 1 Türkiye Gençlik Vakfı’nın Bölge Uzmanları Yetiştirme Programı’nda ...
Ahmet Sücüllülü
Ahmet Sücüllülü
Pakistan Bölge Uzmanı
“Dünyayı Okumak” Oturumu 4 Mart Pazar 10:30-12:15 Salon 1 İstanbul Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Lisans ...
Salim Özdemir
Salim Özdemir
Genel Koordinatör, Yönetici
“Göç ve Savaş” Oturumu Almanya’daki Türklerin Sosyal Yaşantısına Dair Güncel Meseleler 4 Mart Pazar 14.00-15.45 Salon 1 Mainz ...
Eda Topuz / Yağmur Güngör
Eda Topuz / Yağmur Güngör
Girişimci
“Dijital Devrim” Oturumu –Nano ve Zone App– 3 Mart Cumartesi 10.30-10.50 Salon 3 Eda Topuz ve Yağmur Güngör, ...
İlkin Karacan Karakuş
İlkin Karacan Karakuş
TV Reklamı ve Müzik Klipleri Yönetmeni
“Fotoğraf” Oturumu –Fotoğraf-Sinema Çözümlemeleri– 3 Mart Cumartesi 10.30-10.50 Salon 4 Sinema sektörüne olan ...
Murat Pulat
Murat Pulat
İstanbul Hatırası Fot. Mer. Kurucusu
“Fotoğraf” Oturumu –Fotoğrafçının Fotoğraf İmzası– 3 Mart Cumartesi 10.30-10.50 Salon 4 1969 yılında Ankara’da ...
Mehmet Sina Demiral
Mehmet Sina Demiral
"June" Kurucusu
“Fotoğraf” Oturumu –Kadrajdaki Popüler Planlamalar– 3 Mart Cumartesi 10.30-10.50 Salon 4 1982 yılında ...
Özlem Çakıroğlu
Özlem Çakıroğlu
Milli Sporcu
“Spor” Oturumu 4 Mart Pazar 14:00-15:45 Konferans Salonu 24 yaşındaki milli kayakçı Özlem Çarıkçıoğlu, kayağa 8 yaşında ...
Dr. Ralf Sänger
Dr. Ralf Sänger
Proje Yöneticisi
“Göç ve Savaş” Oturumu Göçmenlerin Ülkelere Entegrasyonu 4 Mart Pazar 14.00-15.45 Salon 1 Justus Liebig Giessen ...
Muhammed Ikbal Aydın
Muhammed Ikbal Aydın
Yazılımcı / Girşimci
“Sağlıkta İnovasyon” Oturumu –E-nabız ve Ulusal Sağlık Bilişim Sistemi– 3 Mart Cumartesi 10.30-12.15 Salon 2 ...
Selman Öğüt
Selman Öğüt
Akademisyen / Hukukçu
Dünyayı Okumak Oturumu 4 Mart Pazar 10:30-12:15 Salon 1 Mekke doğumlu olan Selman Öğüt, lisans eğitimini İstanbul Kültür ...
Mithat Engin Topaloğlu 
Mithat Engin Topaloğlu 
Girişimci
“Dijital Devrim” Oturumu –Güneşi Kovalarken– 3 Mart Cumartesi 10.30-10.50 Salon 3 1995 yılında ...
Abdullah Yener İnce
Abdullah Yener İnce
Galatasaray S.K. Takım Doktoru
“Spor” Oturumu –Multidisipliner Çalışmanın Sporcu Sağlığına Etkisi ve Önemi– 4 Mart Pazar 14.00-15.45 ...
Orhan Tarıkulu
Orhan Tarıkulu
Proje Yöneticisi
“Eğitim Teknolojileri” Oturumu –Gelenekten Geleceğe: Yeni Nesil Eğitim Teknolojileri– 3 Mart Cumartesi ...
Yasemin Pirinçcioğlu
Yasemin Pirinçcioğlu
KA-DER, Kagider Kurucu Üyesi
“Kadın” Oturumu 3 Mart Cumartesi 10.15-12.15 Salon 1 Yasemin Pirinçcioğlu, ailesi Kolombiya ve New York Üniversitesi’nde tam ...
Kübra Saruhan
Kübra Saruhan
KADEM Yönetim Kurulu Üyesi
“Kadın” Oturumu –Girişimcilik ve Kadın– 3 Mart Cumartesi 10.15-12.15 Salon 1 1981 İstanbul doğumlu ...
Hasan Hüseyin Esenoğlu
Hasan Hüseyin Esenoğlu
İstanbul Üni. Fen Fakültesinde Doç.Dr.
“Uzay Oturumu “ 4 Mart Pazar 14.00-15.45 Salon 3 Hasan H. Esenoğlu 1963 yılında dünyaya gelmiştir. 1986 yılında İstanbul ...
Abdulsamet Temel
Abdulsamet Temel
TOBB GGK İstanbul İcra Kurulu Başkan
Dijital Devrim Oturumu 3 Mart Cum. 10.30-12.15 Salon 3 İlk öğrenimini Bayburt Şair Zihni İlköğretim okulunda, Orta Öğren. ...
Muhammet Taşlı
Muhammet Taşlı
Tasarımcı
“Tasarımın izmleri” Oturumu -Yeniyi Aramak- 4 Mart Pazar 14.00-15.45 Salon 4 1987 yılında İstanbul’da dünyaya ...
Ümit Hakan Yıldız
Ümit Hakan Yıldız
Proje Danışmanı, Girişimci
“Sağlıkta İnovasyon” Oturumu –Saglikta Mobil Uygulamalar– 3 Mart Cumartesi 10.30-12.15 Salon 2 Ümit ...
Uğur Özen
Uğur Özen
Cacabey Planetryum Kurucusu
“Uzay” Oturumu 4 Mart Pazar 14.00-15.45 Salon 3 Dt. Uğur Özen, 1962’de Artvin’in Ardanuç ilçesinde doğdu. 1980’li ...
Cihan Taştan
Cihan Taştan
AR-GE Danışmanı
“Hastalıkların Tedavisinde Kök Hücre” Oturumu –CRISPR Genom Modifik. ile İnsan Bağışıklık Sisteminin ...
Mert Taş
Mert Taş
Mimar-İç Mimar
“Gelecek Tasarımda” Oturumu –Öğrencilikten, Profesyonelliğe Geçerken; ‘ Hayaller mi?’ , ‘ ...
Abdulkadir Ömer
Abdulkadir Ömer
Uluslararası Tıp Fakültesi Dekanı
“Hastalıkların Tedavisinde Kök Hücre Kullanımı” Oturumu –Diyabet ve Kök Hücre– 4 Mart Pazar ...
Emre Güneş
Emre Güneş
Endüstri Mühendisi
“Tasarımın İzmleri“ Oturumu –Aydınlatma Tasarımcısı Kimdir, Ne İş Yapar?– 4 Mart Pazar 14.00-16.00 ...
Sibel Soyak Eşder
Sibel Soyak Eşder
Yönetici/Temsilci
“Eğitim Teknolojileri“ Oturumu –Yaşam Boyu Öğrenme– 3 Mart Cumartesi 14.00-15.45 Salon 3 1993 yılında ...
Ali Faruk Göksu
Ali Faruk Göksu
Şehir Plancısı
“Tasarımın İzmleri” Oturumu –Gelecek Tasarımı– 4 Mart Pazar 14.00-15.45 Salon 4 Lisans eğitimini Orta ...
Alperen Bal
Alperen Bal
Tasarımcı
“Gelecek Tasarımda” Oturumu -Dün, bugün, yarın: Mimarlığın öyküsü- 4 Mart Pazar 10.30–12.15 Salon 4 Alperen ...
Elif Öksüz
Elif Öksüz
Araştırmacı Asistan
“Gelecek Tasarımda” Oturumu –Tasarımda Düşünce, Deneyim ve Bedenlenme– 4 Mart Pazar 10.30-12.15 Salon ...
Hande Seven Avuk
Hande Seven Avuk
Uzman Diyetisyen
“Spor” Oturumu –Multidisipliner Çalışmanın Sporcu Sağlığına Etkisi ve Önemi– 4 Mart Pazar 14:00-15:45 ...
Korkut Ulucan
Korkut Ulucan
Tıbbi Genetik Uzmanı
“Spor” Oturumu –Sporcu Başarısında Genetik Faktörlerin Önemi– 4 Mart Cumartesi 14.00-15.45 Konferans ...
Sefa Karahan
Sefa Karahan
Reklam ve Pazarlama Uzmanı
“Dijital Devrim” Oturumu –0 km reklamcılık– 3 Mart Cumartesi 10.30-12.15 Salon 3 1976 yılında ...
Cihan Nalbant
Cihan Nalbant
Girişimci / Etik Hacker
“İlham Verenler” Oturumu 3 Mart Cumartesi 14.00-15.45 Salon 1 Başarılı bir okul serüveninin ardından M. Kemal ...
Alp Köksal
Alp Köksal
Khan Academy Türkiye Direktörü
“Eğitim Teknolojileri” Oturumu 3 Mart Cumartesi 14.00-15.45 Salon 3 –Eğitimde Dijital Dönüşüm ve Yeni Nesil ...
Eren Bozarık
Eren Bozarık
Girişimci / Yazılımcı
“Dijital Devrim” Oturumu –Algoritmalar Çağı: Yapay Zeka– 3 Mart Cumartesi 10.30-12.15 Salon 3 Eren ...
Mustafa Toprak
Mustafa Toprak
Yazar, Televizyoncu
“İmge ve Söylem Işığında Sanat” Oturumu 3 Mart Cumartesi 14.00-15.45 Salon-4 İstanbul Üniversitesi’nden ...
Muhammet Erkam Bülbül
Muhammet Erkam Bülbül
Fotoğrafçı-Gezgin
“İmge ve Söylem Işığında Sanat” Oturumu 3 Mart Cumartesi 14.00-15.45 Salon 4 İstanbul Üniversitesi Tiyatro ...
Bünyamin Yılmaz
Bünyamin Yılmaz
Anadolu Ajansı Kültür Sanat Haberleri Editörü
“İmge ve Söylem Işığında Sanat” Oturumu 3 Mart Cumartesi 14.00-15.45 Salon 4 İstanbul Üniversitesi Edebiyat ...
Faik Tarıkulu
Faik Tarıkulu
Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç.
“Savaş ve Göç” Oturumu –Savaşın iktisadı– 4 Mart Pazar 14.00-15.45 Salon 1 Salzburg/Avusturya’da ...
Büşra Akın Dinçer
Büşra Akın Dinçer
Gazeteci-Sunucu
“Göç ve Savaş” Oturumu –Avrupa’da Yükselen Sağ ve İslamafobi– 4 Mart Pazar 14.00-15.45 Salon 1 ...
Hüseyin Altınalan
Hüseyin Altınalan
Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Müdürü
“Savaş ve Göç” Oturumu –Medyadaki Algı Oyunları– 4 Mart Pazar 14.00-15.45 Salon 1 Selçuk ...
Semih Yalman
Semih Yalman
DreamsTalk Kurucusu
“İlham Verenler” Oturumu -Bilim Değil İlim – 3 Mart Cumartesi 14.00-15.45 Salon 1 Gençlerin hayallerini ...
Neslihan Arıcı Özcan
Neslihan Arıcı Özcan
Sağlık Bilimleri Fakültesinde Akademisyen
“Kadın” Oturumu –Yaşam ve İlişkiler İçinde Kadın Olmak– 3 Mart Cumartesi 10.30-12.15 Salon 1 1982 ...
Nihal Karakaş
Nihal Karakaş
Tıp Fakültesi ve REMER'de Yardımcı Doçent
“Hastalıkların Tedavisinde Kök Hücre” Oturumu –Kanser Tedavilerinde “Terapötik Kök Hücre” ...
Adem Çalı
Adem Çalı
Spor Fizyoterapisti ve Osteopati Uzmanı
“Spor” Oturumu –Multidisipliner Çalışmada Fizyoterapistin Sporcu’ya Katkısı– 4 Mart Pazar ...
Rabia Edibe Parlar
Rabia Edibe Parlar
İstanbul Medipol Üniversitesi Eczacılık Lisans Öğrencisi
“Sağlıkta İnovasyon” Oturumu –Bilimi Sevmek ve Geleceğinde Olmak– 3 Mart Cumartesi 10.30-12.15 Salon 2 ...
Mehmet Akif Şahin
Mehmet Akif Şahin
Yüksek Lisans Öğrencisi
“Sağlıkta İnovasyon” Oturumu –Hayatı Titretmek– 3 Mart Cumartesi 10.30-12.15 Salon 2 Mehmet Akif ...
Harun Sarıkaya
Harun Sarıkaya
Diyalog Rehberi, Profesyonel Koç
“İlham Verenler” Oturumu -Değişim- 3 Mart Cumartesi 14.00-15.20 Salon 1 1981 yılında İstanbul’da doğdum. İlkokul ...
Nihat Dilsiz
Nihat Dilsiz
İstanbul Medeniyet Üniversite, Mühendislik ve Doğa Bilimleri fakültesinde Prof. Dr.
“Hastalıkların Tedavisinde Kök Hücre Kullanımı” Oturumu –Kanserin Tedavisinde Eksozomların Rolü– 4 ...
Zeynep Karagöz
Zeynep Karagöz
Maker Çocuk ve Istanbul MakerLab Kurucu Ortağı
“Eğitim Teknolojileri” Oturumu –Yeni Nesil Öğrenme– 3 Mart Cumartesi 14.00-15.45 Salon 3 1999 yılında ...

Liseli Oturumlar

#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Liseler Arası Toplumsal DuyarlılıkMihrimah Sultan Çakmak 11.00-12.45 Konferans Salonu
2Liseler Arası Toplumsal DuyarlılıkEkin Al 11.00-12.45 Konferans Salonu
3Liseler Arası Toplumsal DuyarlılıkEmirhan Çakıroğlu 11.00-12.45 Konferans Salonu
⇐ Programın Tamamı İçin Tabloyu Sola Kaydırınız

Liseli Oturum Konuşmacılar

Mihrimah Sultan Çakmak
Mihrimah Sultan Çakmak
Sunucu/Konuşmacı/Ozan
“Liseler Arası Toplumsal Duyarlılık” Fabrikası –Savaş ve Mülteci Çocuklarda Savaş Sonrası Tramvalar– 4 ...
Ekin Al
Ekin Al
Proje Yöneticisi
“Liseler Arası Toplumsal Duyarlılık” Fabrikası –Tüketi(li)yoruz– 4 Mart Pazar 11.00-12.45 Köy Hizmetleri Anadolu ...
Emirhan Çakıroğlu
Emirhan Çakıroğlu
Girişimci/Proje Başkanı
“Liseler Arası Toplumsal Duyarlılık” Fabrikası –Bağımlılık (Teknoloji Bağımlılığı)– 4 Mart Pazar 11.00-12.45 ...

Fabrikalar

#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Açılış09:30 - 10:30
2Müziğe Açılmak: Moderatör Temelli Müzik Terapi Oyunlarıyla Duygusal Farkındalık ÇalışmasıÖzgür Salur 10:30 - 12:15AG01
3Arttırılmış GerçeklikSerpil Aydın 10:30 - 12:15Bilgisayar Lab.
4Etkin Felsefe Atölyesi: Bilgi YollarıÖzkan Öztürk 10:30 - 12:15A101
5Öğlen Arası12:15 - 12:45
6Gülüş Tasarımı ve Dental FotoğrafçılıkEmir Yüzbaşıoğlu 14:00 - 15:45DG01
7KodlamaMuharrem Özdemir 14:00 - 15:45Bilgisayar Lab.
8Fotoğraf KritiğiArel Kalender 14:00 - 15:45DG02
⇐ Programın Tamamı İçin Tabloyu Sola Kaydırınız
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Biraz da İstatistikHanefi Özbek 10:30 - 12:15Fabrika Çalışması - 1
2Promising CountriesGlobal Gelecek 10:30 - 12:15Fabrika Çalışması - 2
3Etkin Felsefe Atölyesi: Bilgi YollarıÖzkan Öztürk 10:30 - 12:15Fabrika Çalışması - 3
4Kodlama-2Muharrem Özdemir 10:30 - 12:15Fabrika Çalışması - 4
5Öğlen Arası12:15 - 12:45
6PsikodramaBegüm Kodalak Bilik 14:00 - 15:45Fabrika Çalışması - 1
7Yapay PankreasAbdulkadir Ömer 14:00 - 15:45Fabrika Çalışması - 2
8Türkiye 2023 Eğitim İnkılabıMustafa Yalçın 14:00 - 15:45Fabrika Çalışması - 3
9Kapanış16:00 - 17:00
⇐ Programın Tamamı İçin Tabloyu Sola Kaydırınız

Fabrika Konuşmacıları

Arel Kalender
Arel Kalender
Fotoğrafçı
“Fotoğraf Kritiği” Fabrikası 3 Mart Cumartesi 14.00-15.45 Arel Kalender Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde ...
Özkan Öztürk
Özkan Öztürk
İlahiyat Fakültesi'inde Yardımcı Doçent
“Etkin Felsefe Atölyesi: Bilgi Yolları” Fabrikası 3 Mart Cumartesi – 10.30 – 15.45 4 Mart Pazar 10.30 ...
Global Gelecek
Global Gelecek
Global Gelecek Ekibi
‘Promising Countries‘ Atölye Çalışması 4 Mart Pazar 10.30-12.15 Fabrika Çalışması 2 Yurt dışındaki faydalı ...
Hanefi Özbek
Hanefi Özbek
Sağlık Alanında Eğitimci
”Biraz da İstatistik” Fabrikası 4 Mart Pazar 10.30-12.15 1965 yılında Sivas’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini ...
Begüm Kodalak Bilik
Begüm Kodalak Bilik
Hamile ve Doğum Terapisti
“Psikodrama” Fabrikası 4 Mart Pazar 14.00-16.00 Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi, Rehberlik ve ...
Serpil Aydın
Serpil Aydın
Programlama Öğretmeni
“Arttırılmış Gerçeklik Uygulamaları” Fabrikası 3 Mart Cumartesi 10.30-12.30 1985 doğumlu Serpil Aydın ilk olarak ...
Muharrem Özdemir
Muharrem Özdemir
Yazılımcı
“Kodlama” Fabrikası 3 Mart Cumartesi 14.00-15.45  *Fabrika – 1 4 Mart Pazar 10.30-12.15 *Fabrika – 2 ...
Emir Yüzbaşıoğlu
Emir Yüzbaşıoğlu
Beykent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi
“Gülüş Tasarımı ve Dental Fotoğrafçılık” Fabrikası 3 Mart Cumartesi 14.00-15.45 1978 yılında Kırklareli’nin ...
Mustafa Yalçın
Mustafa Yalçın
Intern Doktor
“Türkiye’nin 2023 Eğitim İnkılabı” Fabrikası 4 Mart Pazar 14.00-16.00 1989 doğumlu Mustafa Yalçın ilkokul ve ...
Abdulkadir Ömer
Abdulkadir Ömer
Medipol Üniversitesi Uluslararası Tıp Fakültesi Dekanı
“Yapay Pankreas” Fabrikası 4 Mart Pazar 14.00-16.00 İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. ...
Özgür Salur
Özgür Salur
Müzik Terapi Uzmanı / Avrupa MT Konfed. Türkiye Delegesi
“Müziğe Açılmak” Fabrikası 3 Mart Cumartesi 10.30-12.15 Berklee müzik okulunda tamamladığı bestecilik eğitimin ...

Liseli Fabrikalar

#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Drama ve EmpatiMücahit Muslu 12.00 - 16.00Fabrika Çalışması - 1
2Toplumsal Roller Farkındalık Esra Alaca 12.00 - 16.00Fabrika Çalışması - 2
3Unisex BileklikMeryem Aydın 12.00 - 16.00Fabrika Çalışması - 3
4Fransız Kültürü Clara Grau 12.00 - 16.00Fabrika Çalışması - 4
5OyunLeyla Zengin 12.00 - 16.00Fabrika Çalışması - 5
64000 Düğme Hikaye Mümtaz Yaşar 12.00 - 16.00Fabrika Çalışması - 6
⇐ Programın Tamamı İçin Tabloyu Sola Kaydırınız

Liseli Fabrika Konuşmacıları

Mümtaz Yaşar
Mümtaz Yaşar
Eğitimci
“4000 Düğme Hikaye” Fabrikası 3 Mart Cumartesi 12.00-16.00 Üniversiteyi bitirdikten sonra aldığı eğitimlerin ve sahip olduğu ...
Leyla Zengin
Leyla Zengin
Okul Öncesi Öğretmen
“Oyun” Fabrikası 3 Mart Cumartesi 12.00-16.00 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmeni mezunu olan Leyla, YAŞÖM’de ...
Clara Grau
Clara Grau
YAŞÖM
“Fransız Kültürü” Fabrikası 3 Mart Cumartesi 12.00-16.00 Paris’te yaşayan Clara 2018-2019 döneminde 1 yıllığına YAŞÖM’de ...
Meryem Aydın
Meryem Aydın
Sosyoloji
“Unisex Bileklik” Fabrikası 3 Mart Cumartesi 12.00-16.00 İstanbul Üniversitesi sosyoloji mezunu Meryem Toplum Gönüllüleri ...
Esra Alaca
Esra Alaca
Sosyoloji
“Toplumsal Roller ve Farkındalık” Fabrikası 3 Mart Cumartesi 12.00-16.00 İstanbul Üniversitesi sosyoloji mezunu Esra sivil ...
Mücahit Muslu
Mücahit Muslu
Diyetisyen
“Drama ve Empati” Fabrikası 3 Mart Cumartesi 12.00-16.00 Diyetisyen Mücahit Muslu Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik ...

GBF2018 WhatsApp Grubu

GBF2018 WhatsApp grubunda merak ettiğiniz şeyleri sorup bilgi alabilir ve GBF2018 gelişmelerini takip edebilirsiniz. WhatsApp grubuna yandaki QR kodu okutarak veya butona basarak katılabilirsiniz.

Etkinlik Sponsorlarımız

TÜBİTAK

Hayal Ortaklarımız